Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Pre lamy je tu free uninstaller BCUninstaller.exe https://klocmansoftware.weebly.com/ Má CZ lokali… nový
Nuda 08.12.2020 14:59
Nuda
Abys mohl software opravdu kompletně odinstalovat, je potřeba už instalaci nějakým programem logovat… nový
L-Core 08.12.2020 20:15
L-Core
U Widlí většinou zůstanou plonkové DLL ve Windows System, dale hromada nastavení v Registru, též taj… nový
Rce 08.12.2020 23:22
Rce
Já používám RevoUninstaller ve verzi pro. Je výborný, smaže vše, navíc můžeš nastavovat autospouštěn… nový
joka 09.12.2020 11:41
joka
RevoUninstaller, je výborný. nový
dodanekov 09.12.2020 17:04
dodanekov
Pokud se instaluje jen hra nebo program, tak casto se smaze cela a 100 pred je i 100 po. Nekdy po s… poslední
RedMaX 09.12.2020 19:25
RedMaX

Abys mohl software opravdu kompletně odinstalovat, je potřeba už instalaci nějakým programem logovat, kde se co zapisuje. Pak se použije onen log a odstraní se opravdu vše - tedy třeba i údaje o používání, což může potěšit některé sharewaristy, kteří mohou takto testovat nějaký program opakovaně pořád 30 dní znova a znova.

Koukám, že na tohle oblíbený (placený) program pořád existuje, https://www.martau.com/

U Widlí většinou zůstanou plonkové DLL ve Windows System, dale hromada nastavení v Registru, též tajné položky v registru, kde si aplikace pamatuje (u vyprchaných Trial, kdy byla instalována) a v neposlední řadě v datové oblasti místní soubory se zapamatováním stavu, nebo nastavení. Pro kompletní vyčištění je třeba program, který loguje vše, co se při instalaci kam zapíše a ještě při spuštění.

Pokud se instaluje jen hra nebo program, tak casto se smaze cela a 100 pred je i 100 po.

Nekdy po sobe hry a programy po odinstalaci klidne nechaji nejake klice v registru a data v Program Data a v User - AppData, nutno smazat rucne.

No a nekdy se se hrou, tam je to dost caste, nainstaluji i dalsi knihovny jako DirectX, VC runtimes atp. a ty potom musis odinstalovat zvlast, ale doporucene je, to v systemu ponechat.

Kdyz pouzijes nejaky logovaci instalacni nastroj, tak uvidis, co hra kde namrskala a ten nastroj pak umi take vsechno odmazat pri odinstalaci.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru