Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zajimavá spotřeba mého pc

Nazdar. Pokud tady někdo napíše, že RX 580 8GB žere jak tank, tak pěkně kecá. Koupil jsem měřič Solight DT 26 a zapojil na zásuvku co je napojené celé pc + monitor a vyplá tiskárna, veškere routry+switch a při hraní hry DOOM Eternal nastaveni full na plno v 1920x1080. A max spotřeba?? 250W všechno!! Což mě překvapilo.

Pc viz muj nick.

Mě by spíš zajímala spotřeba v klidu nebo při brouzdání (hraju tak hodinu denně.)

Pokud budeš srovnávat výkonově obdobné karty tak ano žere jako tank.:-D

580 je o 2 procenta rychlejší než gtx 1060 ale žere o 80w víc
https://www.gpureport.cz/recenze/105-duel-radeon-rx-580-le-vs-geforce-gtx-1060-9gbps/radeon-rx-580-le-vs-geforce-gtx-1060-9gbps-hodnoceni.aspx?article=105&page=17

něco se dá snížit podvoltováním/zpomalením pokud vadí řvoucí větřáky.