Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem může blikání displeje notebooku vést k havárii?

Už jsem si jednou všiml, že při náročné, moderní a topné hře se mi objevili modré textury ve hře, jako třeba světle modrá budova v M1:DE. Nyní se mi podařil zachytiti screen šot, kde mám něco podobného, a trvalo to jen 1s (kvalitu fotku přehledněte, je to screen z videa) Jde zde o odcházející hardware? Laptop je kompletně nastaven na maximální, ne li kritický a zničující či výbušný výkon. Zajímali by mě podrobnosti co by to mohlo být. (modré textury a obrazovka)

Nechceš to slyšet, nechtějí to slyšet ostatní NB hráči a zásadně protestovat budou prodejci herních NB. Skutečností ale je, že NB nejsou určeny na hraní náročných her. Fyziku nepřečůráš, prostě buď se to bude přehřívat se všemi důsledky - nebo budeš muset ubrat z nastavení her a hrát s výraznými kompromisy. Na hraní je buď desktop nebo konzole.

Samozřejmě tohle neplatí pro hardwarově nenáročné hry.