Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem může blikání displeje notebooku vést k havárii?

Už jsem si jednou všiml, že při náročné, moderní a topné hře se mi objevili modré textury ve hře, jako třeba světle modrá budova v M1:DE. Nyní se mi podařil zachytiti screen šot, kde mám něco podobného, a trvalo to jen 1s (kvalitu fotku přehledněte, je to screen z videa) Jde zde o odcházející hardware? Laptop je kompletně nastaven na maximální, ne li kritický a zničující či výbušný výkon. Zajímali by mě podrobnosti co by to mohlo být. (modré textury a obrazovka)

tipuju že jsi z prahy. nadbytečný slohový text s nulovou informací, jen žvanění.
buď to chceš řešit a dokážeš zkopírovat základní výpis svého hw (speccy, sysspec)
nebo už 3/4 roku nechodíš do základní devítileté školy, jen se nudíš a opruzuješ po různých poradnách. v tomto případě tě odkážu mezi děti, podobné blbosti mě nebaví číst.

pro vyloučení problému se tvým zobrazením to připoj k externímu monitoru, jestli je to stejné.

škoda, že se ti nechce přesněji určit, který z notebooků vlastně máš. "herní" notebůů jsou legendárně poruchové, protože se je nedaří uchladit, zvlášť pokud je v tom topivější model cpu a grafiky.
lepší možnost chlazení mívá 17" velikost, tos vybral dobře, takovou mrtvolu tu nepamatuju. ale když se uživatel rozhodne, že to přehřeje a zničí za každou cenu, pak to má ntb spočítané.

Tak ty topné hry nehraj na kritický výbušný výkon a nemusíš se bát výbuchu a havárie. Nebo si ke stolu připrav hasící přístroj a řekni rodičům, ať lépe pojistí domácnost. A místo blbostí se doučuj češtinu, ta shoda přísudku s podmětem ti zatím moc nejde. A ne li se taky píše jinak.

Nechceš to slyšet, nechtějí to slyšet ostatní NB hráči a zásadně protestovat budou prodejci herních NB. Skutečností ale je, že NB nejsou určeny na hraní náročných her. Fyziku nepřečůráš, prostě buď se to bude přehřívat se všemi důsledky - nebo budeš muset ubrat z nastavení her a hrát s výraznými kompromisy. Na hraní je buď desktop nebo konzole.

Samozřejmě tohle neplatí pro hardwarově nenáročné hry.