Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smartfon obmedzenie pouzivania

Ahoj,
Prosim je mozne nejako xiaomi redmi 9c obmedzit na pouzivanie len vybranych aplikacii ako "fotak, telefonovanie, sms, baterka (mozno zopar hier a youtube)" ? Ostatne veci z plochy odstranim ale v pripade ze by sa k nim dalo nejako dostat vypyta to heslo? Da sa takto telefon nastavit? Viem ze existuje detsky rezim ale nevidim tu moznost nastavit heslo pri pokuse obist tento rezim...

//da sa zablokovat funkcia mobilne data?
Ďakujem pekne za pomoc.

Dá se k tomu použít tato aplikace:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gears42.surelock

Má omezení na dvě aplikace (bez zakoupení).

//Editace

Jinak si to můžeš udělat sám.
Podmínkou je přidat manifest:

<uses-permission android:name="android.permission.KILL_BACKGROUND_PROCESSES" />

Následně se procesu pošle:

Process.sendSignal(pid, Process.SIGNAL_KILL);
nebo drsnější je:
Process.killProcess(pid);

pid je int procesu.

Ďakujem.
Toto mi dost pomohlo, avsak nerieši to moj problem. Toto znamena ze dieta ma pristup ku vsetkemu, k vsetkym nastaveniam telefonu, dokaze "rozstelovat" napr nastavenie wifi, resp pripojenia, oznameni, displeja, pozadia atd atd.. ta funkcia v mobile "detska domovska obrazovka je super, v podstate je to takmer to co potrebujem, okrem toho ze nejde stiahnut zhora lišta kde by som si navolil napr zap/vyp letoveho rezimu, baterky
A
Da sa tato detska domovská obrazovka "opustit" bez zadania hesla/pin kodu...