Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restart notebooku

Ahoj, mám notebook Umax visionbook 14Wg Pro, Windows 10, po týdnu užívání pořád dokola naskakuje modrá obrazovka s hláškou V počítači došlo k problému a je nutno jej restartovat a poté se vždy restartuje. Je to na reklamaci?

myslím, že už jsi tu byl s tímto shitem. a že už jsi slyšel nejúčinnější řešení (vyhodit / zapálit / věnovat bezdomovcům). nejde totiž o notebook, ale o zcela nedostatečný netbook, který si může koupit jen blbec.
tak proč sem chodíš, když ty odpovědi nečteš?

V počítači došlo k problému

to má nějakou příčinu. odborně a podle tvého detailního popisu se tomu říká "nasrané v rukách".

když už někdo kvůli jednomu bezdomoveckému shitu založí druhý dotaz, aniž by měl základní slušnost uvést konkrétnější informace nebo odpovídat na dotazy, pak mu doporučím jen nirsoft bsodviewer - a dál ať si s tím poradí jak umí.