Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr externího disku

Dobrý den, chtěl bych se poradit ohledně nákupu externího disku, kapacita 1TB, cena +- 1500 ale hlavně to nesmí být nějaký co už má integrovaný microUSB port přímo na PCB, což pokud vím znamená, že nechci nic od WD, zaujal mě tento, ale ač jsem se snažil sebevíc, nikde jsem nenašel, zda má klasickou PCB + redukci či nikoliv, všem kdo poradí díky moc.

produkt

verbatimy jsou ok, uvnitř je sata disk.

jak přibližně poznat disky s integrovaným usb:
- výrobci wd a sg si je nechávají pro sebe
- obal se těsně blíží délce disku 100mm
- usb konektor je téměř uprostřed.

ať už vezmeš cokoliv, místo totálně nejnižší ceny bych u přenosného krámu preferoval to, ať má zakulacené okraje.