Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blikající LED napajení grafiky

Zdravím

Mám novou RTX 3070 Strix, během hraní je vše úplně v pořádku, vše šlape jak má ale když pustím film tak se mi náhodně stane že se mi odpojí obraz od grafiky. Na televizi vyskočí No signal ale zvuk běží dál.
Dělá to fakt náhodně, dnes po 40 minutách filmu poprvé, pak hned po 1 minutě od opětovného spuštění, pak to vydrželo asi 15 minut, pak asi dvakrát po 10 minutách. Jednou se mi to stalo přímo ve windowsech při práci ale během hraní nikdy.
Když kouknu na grafiku tak se větráky netočí a po cca 10 vteřinách se rozjedou, grafika naskočí a můžu zase koukat dál.
Všiml jsem si dvou LED co blikají hned vedle napájecích kabelů co napájí GPU, takže hádám že chyba bude asi u zdroje ? Jenže nechápu že při hraní, když je karta nejvíc v zátěži, všechno šlape bez problémů.

Cpu- Ryzen 7 2700X
MB- ASUS ROG STRIX X470-F GAMING
Zdroj- Corsair CX550M

Předem děkuji za radu.

Tak jsem koupil nový zdroj - Fractal Design ION+ 860P
Problém se objevuje stále... led u grafiky už sice nesvítí, to nejspíš vyřešil silnější zdroj...
Ale jakmile pustím video v přehrávači (používám VLC) tak mi obraz během pár minut prostě spadne...
Někdy mi to spadne třeba 3 krát po sobě v rozmezí 5 minut, někdy třeba jen jednou za půl hodiny.
Fakt už nevím co s tím. Koupil jsem i nový 10m kabel k televizi a dělá to jak s ním, tak i když ho komplet odpojím.