Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vyber domacich HIFI sluchadiel do 3.000,-

Dobry den,

na narodeniny by som sa rad potesil kvalitnejsimi sluchadlami na posluch doma. Teda hladam domace HIFI sluchadla, ktore:

a) maju krasny zvuk (posluch hudby)
b) sa prijemne nosia (ergonomicky tvar, nie prilis tazke)
c) kvalitne spracovane (+ mam rad sluchadla s masivnym vzhladom, vid nizsie moj vyber)
d) cena max. do 3.000,- Sk (s DPH)

Budem ich pouzivat aj na internate s notasom. Mal by som si kupit aj nejaku externu (USB?) zvukovku? Existuje nejaka kvalitna (na WinXP)?
Moc sa v audio HIFI technike nevyznam, preto prosim o rady vsetkeho druhu. Co som sam vyhladal a co sa mi paci, tak to su Sennheiser HD 515, ktore su uz mierne nad stanovenou cenou.

[1131754]

Este sa mi paci jeho vyspelejsi brat HD 555, ale 4k za sluchadla nemozem dat.

Vdaka za rady.:-)

Tak, prisiel som thread oznacit ako vyrieseny.

Nakoniec som sa po porade s MaSo-m rozhodol kupit Sennheiser HD 215. Pred par dnami mi prisli a som s nimi velmi spokojny, hraju krasne, su robustne, ako som chcel, krasne tlmia zvuk, drzia na hlave, ale netlacia. Nausniky maju velmi prijmne.

Po kupe som sa musel nahnevat, ked som v Madarsku navstivil jedno predvadzacie studio so Sennheiserami, kde som ich videl o 1k korun lacnejsie, ako som ich sam kupoval. Ale na druhu stranu som mal moznost otestovat, ci som sa rozhodol spravne medzi HD 215 a HD 515 a musim povedat, ze to nebola vobec zla kupa. Nemam absolutny sluch, ze by som v nich poznal velky rozdiel, ale hd 515 a 555 maju nausniky podla mna o triedu nizsie, netlmia tak a nie su tak prijemne na dotyk.

S kupou som teda celkom spokojny, dakujem zucastnenym za podnety, specialne MaSo-vi. Vdaka. :puff: