Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hub/rozdvojka pro disk do pc/tv

Existuje hub/kabel, ktery umozni externi hdd/flashku zaroven zapojit do tv a do pc?

Jde mi o to, ze v pc si na disk neco nahraji a chci to videt v tv bez nutnosti vypojit disk z pc a zapojit ho do tv. Hledam neco jako rozdvojku, kde maximalne prepnu tlacitko.

Duvod proc to chci je proste pohodli a pomerne slozite dostupny usb diry na tv/pc.

Diky za rady.

Existuje hub/kabel, ktery umozni externi hdd/flashku zaroven zapojit do tv a do pc?

Tak z toho HDD udělej síťový disk. Můžeš na něho ukladat v PC a obsah přehrávat na TV. Samba V3, popřípadě UpNP (DLNA) dle toho, co podporuje TV.
Jestli nezávisle, tak přes dokovací stanici s porty USB + LAN (35$). Jak je TV od PC daleko nepíšeš, snad né jen 2 nebo pres 20 metru. Prodluzovacka z TV s USB 2.0 nad 5m by ti mohla delat problem.
[91939-lan-hub-png]

kde maximalne prepnu tlacitko. Duvod proc to chci je proste pohodli

Takže línost obtloustlých amiků co mají problém prohodit USB do USB aniž by se u toho nezapotili se dostala už i do Českých řad jak vidím.

Auta mame dvě, ale nevadí mi jít někam pěšky, nebo šlapat na kole, mám i mixer, ale oškrouhlat a nakrajet bramboru ručně mi určitě nevadí.
Dostal jsi i odpovědi, na místo alespoň uvést, jak je ta TV daleko jsi preferoval vybrat jen z toho, to co se te dotklo a zbytek jsi zavrhl, tvá volba. Přitom možné a nejreálnější řešení jsi dostal hned v druhém příspěvku : "Ale možná bych koupil dvě USB prodlužky, jejich konce spojil k sobě a pak jenom flešku přepojoval z jedné díry do druhé."

No, ono trefovat se do USB konektoru, který je "někde v nedostupném vzadu ... a, krucipísek, teď nevím, jak je orientovaný" nemusí být zrovna úkon pro poklidný domácí večer. Ale to lidé, kteří znají jen ten svůj svět (a nenapadne je, že jinde to může být jinak ... snad leda z hlouposti), nepochopí.