Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno tv LG - ako pustat filmy z notebooku cez WiFi?

Dobrý,krásne vianoce všetkým.Mám tv LG 43UN7300.Chcel by som sa opýtať,existuje nejaká možnosť si pustiť film,serial....z notebooku na tv?Mýslím tým že si nahrám film na externý disk,ten pripojím k notebooku a cez wifi(cez nejakú apku) si pustím film na tv,ak sa to samozrejme dá.Viem niektorý mi napíšu prečo nepripojím disk rovno k tv.Notebook lenovo g 500,os.W 10 home

Změna hloupého předmětu, původně: tv LG (host)

Některé domácí routery disponují portem USB pro sdílení multimediálního obsahu v místní síti (SMB/DLNA), možna né zrovna nejpraktictejsi řešení ale fungovat by to fungovalo.
PS : Obávám že TV zasahne do file sytému toho HDD, nebo obávám o strátu obsahu rozumím.

Smazat ho nemůžeš, Smartshare jen zprostředkuje sdílení souborů z disku přes wifi. Není to žádné úložiště, kam ten soubor přesuneš. Ve Smartshare si jen nastavíš sdílené složky a pak na TV vybíráš a spouštíš. Když to na disku smažeš, nebude film v nabídce. A proto musí být ten zdroj (notebook) celou dobu zapnutý. Jednodušší je film nahrát na flashku a pustit přímo v TV a notebook můžeš vypnout.
https://itrena.org/lg-sabine/dvb/Contents/share/sharepc_e_c_a_t/cze/w35__share__sharepc_e_c_a_t__cze.html