Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem - nejde mi zapnout PC

Zdravím,

mám takovej problém, asi před týdnem mi shořel zdroj... tak jsem si ho vyměnil, ale po výmene zdroje mi nejde spustit PC, zacnou se tocit vetraky, sviti mi kontrolka na DVD ROM ale nic se nedeje, nepipne, na monitoru pise no signal, proste nenaskoci...

pokud mate nejakej napad co s tim tak poradte.

Diky.

asi jo,
delalo mi uplne to stejny kdyz sem tam daval dalsi ramky, rozsiril jsem RAM a uplne stejne mi to nechtelo naskocit, tak jsem to vybral a postupne daval zpet a pak to naskocilo, no a ted sem vymenil zdroj a uz to nechce naskocit... tak ta deska uz asi odesla na dobro...