Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak stáhnout video z dvtv

Ahoj, prosím o pomoc. Mám tohle video https://www.dvtv.cz/video/nejsilnejsi-muz-sveta-bez-bolesti-to-nejde-vaha-pul-tuny-drti-kosti-udelam-s-ni-drep?fbclid=IwAR2dH4Trnkdn7qyM_ttB0qrYJB0kyY2bt31X69EvylT2TyL2vDp5ydGNV1E
a chci ho stáhnout. Prostě chci se dostat na tuhle stránku https://1053041200.rsc.cdn77.org/vod/98/57/edb57bcb3c9fa76d9dffdbd12856_720.mp4, kde už funguje pravé tlačítko myši a stáhnout video....ale jakým způsobem se tam dostat? Díky.

Ak používate Firefox, stačí CTLR S, a uloží to kde chcete,
ovšem nie vždy to funguje, najmä na youtube,
ale voľakedy aj to šlo.
Firefox je výborna vecička, dá sa s tým robiť všeličo.
Musíte ovšem počítať, že niekto sa aj hrabe vo Vašom
počítači, prípadne robia niečo, aby to nešlo,
alebo aby to prerušili.
Mne sa osvedčilo, mažem na pozadí všetky stopy,
a nežiaduce "súbory" ........
Doporučujem mať záložný počítač alebo ntb,
nie ten čo používate na homebankin, alebo poštu.