Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook na stříhání videí

Nedávno jsem si pořídil zrcadlovku a dron a chci se věnovat úpravě a tvorbě videí a fotek Potřeboval bych nějaký notebook který by zvládl editovat videa v adobe premiere a photoshop Jsem začínající fotograf takze stroje za 30 tisíc plus nepotrebuju, navíc jsem student. Mohli byste mi doporučit nějaký levnější notebook? Klidně repasovany, na vzhledu notebooku si nepotrpim.

https://m.heureka.cz/notebooky/?gclid=Cj0KCQiA_qD_BRDiARIsANjZ2LC3rTxAMxmhMk4QYGGV9Tl7lDj8VwJBxckHPBJcK0vNm2oUJOcs-J8aAmL-EALw_wcB&p=f:2114:32162672;23385:1;p:-21000
Vyber si. Repasovaný bych nedoporučoval, notebooky sou spotřební zboží a nevíš co ti může odejít a bude to stát novej, ale je to tvůj risk. U stolniho bych se naopak nebál použitého. Myslim si, ze s tajtim by se dalo pracovat v Premiéře pokuď zapneš proxy a budeš dělat různé efekty 👍