Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Před Silvestrem mi kleklo PC a nejede už ani WiFi!!!

Bohužel, celou noc mi bliká ADSL. PC mi nejde, protože když jsem navštěvoval stránky, tak se mi tam zobrazovaly debilní reklamy a zpomalovalo to PC. Najednou jsem si spustil hru a už se mi PC seklo, tak jsem to vypl a od té doby mi nechce načíst Windows XP. Já to včera všechno odpojoval, stejně jsem tam měl moc zbytečných káblů na zemi, no a od té doby mi nejede ani i nternet bliká ADSL. Kdybych to neodpojoval, jelo by to. :(

Problém je WIN XP - 19 rokov starý OS, ktorý je už dávno nepodporovaný, deravý ako ementál. Preto si tam mal reklamy, lebo si pristupoval na internet starým, nezaplátovaným prehliadačom.
A keď si podopojoval všetky káble - istotne si si nezaznačil, ktorý kam vedie.

Ja mam tych pocitacov viac. Jeden "velky" na pracu, ale s Win7 (neodladenu betu Win10 nemam rad).

Ale na Internet pouzivam staru sunku "WIN XP - 19 rokov starý OS" (mensia spotreba, mensi hluk). WinXP sa stava najbezpecnejsim OS, pretoze pisat "skodnu" na tuto vykopavku uz nikto pisat nebude.

stejně jsem tam měl moc zbytečných káblů na zemi

Asi všechny zbytečné nebyly. A teď čekáš, že to někdo k tobě přijede zapojit zpátky nebo budeme všichni hádat, jaké kabely to byly?
IMHO spíš jsi jen ten známý troll a směješ se, jakou jsi zase vymyslel legraci a všechny jsi nás dostal.