Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Před Silvestrem mi kleklo PC a nejede už ani WiFi!!!

Bohužel, celou noc mi bliká ADSL. PC mi nejde, protože když jsem navštěvoval stránky, tak se mi tam zobrazovaly debilní reklamy a zpomalovalo to PC. Najednou jsem si spustil hru a už se mi PC seklo, tak jsem to vypl a od té doby mi nechce načíst Windows XP. Já to včera všechno odpojoval, stejně jsem tam měl moc zbytečných káblů na zemi, no a od té doby mi nejede ani i nternet bliká ADSL. Kdybych to neodpojoval, jelo by to. :(

Problém je WIN XP - 19 rokov starý OS, ktorý je už dávno nepodporovaný, deravý ako ementál. Preto si tam mal reklamy, lebo si pristupoval na internet starým, nezaplátovaným prehliadačom.
A keď si podopojoval všetky káble - istotne si si nezaznačil, ktorý kam vedie.

Ja mam tych pocitacov viac. Jeden "velky" na pracu, ale s Win7 (neodladenu betu Win10 nemam rad).

Ale na Internet pouzivam staru sunku "WIN XP - 19 rokov starý OS" (mensia spotreba, mensi hluk). WinXP sa stava najbezpecnejsim OS, pretoze pisat "skodnu" na tuto vykopavku uz nikto pisat nebude.