Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows : symbol oka vpravo dole

Zdravím a prosím o radu. Pracuji u nového notebooku HP s Win10 Home. V pravém dolním rohu se mi začal objevovat symbol oka - viz příloha. Můžete mi prosím někdo poradit, co to je a hlavně jak se toho zbavit? :-D

Předpokládám, že je to nějaký symbol pro monitorování kvality zobrazení nebo tak něco. Neškodí to a pc funguje skvěle, ale to šmírující oko odpoutává mou pozornost od práce. Děkuji předem za odpovědi ;-)

Tipoval bych to na šmíráka, oplzlíka, štenici, který monitoruje přes malé, nenápadné oko v dolní časti obrazovky, tebe, a Tvojí aktivitu.
Úkaz vidím po prvé, doporučuji přelepit webkameru černou, neprudyšnou samolepící paskou, a vyčkat, přimo tady a zde, na názor odborníka.

Pravá myš nabídne nastavení zobrazení v různých nainstalovaných SW a ovladačích. Tedy neskočí to jen do jedné aplikace, ale do možností nastavení zobrazení obecně. Procházela jsem tam možnosti, jestli jsem omylem něco nezapnula, ale nedokážu to nikde najít.

Ano, po startu se spouštějí aplikace, které již dobře znám z jiných pc, ale s tímto jsem se nikdy nesetkala. Procházela jsem je znova, jestli tam někde nepřibyla nějaká nová možnost, ale nic jsem nenašla.

Tak už vím :-D
Není to žádný SW, ale to oko vykresluje můj monitor BenQ . Zkoušela jsem u něj tlačítky pod obrazovkou nastavit ergonomický režim, ale netušila jsem, že mi to bude co chvíli oznamovat, jak to pracuje :-D

Pokud by vás to zajímalo, tak tady je amatérské video někoho, kdo má obdobný monitor jako já. Prochází tam všechny funkce. Ta ergonomie je tam vidět cca v čase 2 minuty až 2:30 a je tam vidět i to oko :-)

Tak se omlouvám, že jsem otravovala ;-) a díky za snahu pomoct!