Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Windows : symbol oka vpravo dole

Zdravím a prosím o radu. Pracuji u nového notebooku HP s Win10 Home. V pravém dolním rohu se mi začal objevovat symbol oka - viz příloha. Můžete mi prosím někdo poradit, co to je a hlavně jak se toho zbavit? :-D

Předpokládám, že je to nějaký symbol pro monitorování kvality zobrazení nebo tak něco. Neškodí to a pc funguje skvěle, ale to šmírující oko odpoutává mou pozornost od práce. Děkuji předem za odpovědi ;-)

Tak už vím :-D
Není to žádný SW, ale to oko vykresluje můj monitor BenQ . Zkoušela jsem u něj tlačítky pod obrazovkou nastavit ergonomický režim, ale netušila jsem, že mi to bude co chvíli oznamovat, jak to pracuje :-D

Pokud by vás to zajímalo, tak tady je amatérské video někoho, kdo má obdobný monitor jako já. Prochází tam všechny funkce. Ta ergonomie je tam vidět cca v čase 2 minuty až 2:30 a je tam vidět i to oko :-)

Tak se omlouvám, že jsem otravovala ;-) a díky za snahu pomoct!