Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade CPU a základní desky

Zdravím mám menší otázky.Procesor mám i5 6600 a chtěl bych upgrade na i5 9600. :
1. Mám data a aplikace o které nechci přijít tak jestli se mi po výměně normálně zapne PC a budu muset jen updatovat drivery?
2. Jak to popřípadě muže vypadat po výměně ?

Pokud máš dve ssd tak ten na které je win plus aplikace s klicem označíme A.
Ssd A naklonujes na ssd B.
Odpojis ssd A, nabootujes z ssd B a o eris, zda vse funguje.
vymonujes starou desku s cpu. Ssd A schovas.

Namontujes cpu do nove desky, desku vlozis do skrine a zkusis jak najede system z ssd B.
Ssd A a starou desku plus cpu mas jako zalohu kdyby aplikace nejela.

Jinak ta rada 10x je drazsi tak o litr jestli vidim dobre.
Tak proto bych bral tu radši 10.
Ale jsou to tvoje penize.