Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

Zdravím, potřeboval bych pomoc se sestavou. Především bych potřeboval poradit s výběrem základní desky, operační paměti, chlazení na cpu a zdroj. Grafickou kartu a procesor mám již koupený.
Potřeboval bych nezávislý názor na sestavu a popř. co změnit v sestavě. Neplánuji taktovat procesor.
Základní deska msi-mag-x570-tomahawk-wifi-d5846459.htm
Zdroj gigabyte-p750gm-d6105883.htm
Operační paměť hyperx-32gb-kit-ddr4-3200mhz-cl16-fury-black-d5874248.htm
Grafická karta msi-geforce-rtx-3070-gaming-x-trio-d6128450.htm
Procesor amd-ryzen-7-5800x-d6205103.htm
CPU chladič noctua-nh-d15-chromax-black-d5697819.htm

This is a modern platform provided by Channel Well Technology. Besides quality filtering caps, it also uses the fresh Champion resonant controller, which supports burst mode operation (CWT calls it kick mode). In this mode, the LLC converter turns off and then starts again to increase efficiency under super-light loads.