Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký koupit notebook

Dobrý den,prosím o radu. Chtěla bych si koupit notebook,moc tomu nerozumím,dcera má Acer Aspire 3634WLMi,tak nějaký podobný,a ne drahý.Budu používat k práci,internet,vypalovačku,a pouštět cd.připojení internetu přes telef. Děkuji za odpověď.Marie
Změna předmětu, původně: jaký koput notebook (touchwood)

jelikož tomu nerozumím,tak vlastně nevím co odpovědět,jako příklad jsem použila dceřin počítač,aby měl podobné vybavení.Jenže ten stál kolem 20 tis,Kč. v nabídkách jsou podobné,a levnější.Asi Vás zbytečně okrádám o čas.díky

OK, takže si urči cenu s DPH, žádný požadavky evidentně nemáš (nedokážeš specifikovat). Něco už ti tu doporučíme.

Chceš tam mít jako operační systém Windows XP (dnes pořád ještě nejrozšířenější), modernější Vistu nebo nějakou linuxovou distribuci?

Pavel

Vim ze jsem tady trosku mimo, ale pul roku jsem nemel s acerem problem, nicmene, vcera mi odesel. Takze se to potvrdilo, ze acer je shit. A ja se ho jeste drive snazil zastavat. Nyni mam Fujitsu-Siemens, tak doufam, ze vydrzi :-)