Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký koupit notebook

Dobrý den,prosím o radu. Chtěla bych si koupit notebook,moc tomu nerozumím,dcera má Acer Aspire 3634WLMi,tak nějaký podobný,a ne drahý.Budu používat k práci,internet,vypalovačku,a pouštět cd.připojení internetu přes telef. Děkuji za odpověď.Marie
Změna předmětu, původně: jaký koput notebook (touchwood)

Další tip na noťas (pozor: oba mají Vistu, ne XPčka):
http://cybex.cz/Pocitace/Notebooky/Satellite-A200-1 SS-154-T2330-1GB-120GB-DVD±RW-BT-VB/produkt=8313880/kategorie=14857/

http://cybex.cz/Pocitace/Notebooky/Lenovo-N200-T241 0-2GB-250GB-15-4-BT-VHP/produkt=860007877/kategorie =14857/

Jestli znáš osobně nokoho, kdo rozumí počítačům a věříš mu, prober to s ním.

Pavel

Vim ze jsem tady trosku mimo, ale pul roku jsem nemel s acerem problem, nicmene, vcera mi odesel. Takze se to potvrdilo, ze acer je shit. A ja se ho jeste drive snazil zastavat. Nyni mam Fujitsu-Siemens, tak doufam, ze vydrzi :-)

Pokud nemáš žádné speciální požadavky tak se běž podívat do nějakého obchdodu kde je mají vystavené. Třeba nějaký padne do oka. Teda já měl zákaznici a ta měla krásné modré oči a k tomu modrý notebook msi...