Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iphone vs. android baterie

ahojte,

jen jsem se chtěl zeptat.. jak je to možné nebo jestli máte stejnou zkušenost:

android mám nonstop na wifi (4 roky starý asus s 4k mAh baterií ...) a vydrží 7 dní na jedno nabití!

iPhone XS mám rok a ta baterie když telefon nepoužívám a je na datech nebo wi-fi tak vydrží cca 10 hodin a pak je komplet vybitá. Když telefon používám tak vydrží u normální činnosti 7 hodin práce na něm... Ale nechápu proč když na něm nic nedělám tak se vybíjí skoro stejně jako když na něm jsem???...

Máte to stejně... nebo jak si tohle vysvětlujete? :D

Prostě je to founem,mám Samsung Galaxy Note8 ca dva roky starej na androidu při wifi a používaných datech vydrží na nabití ca taky těch 10 hodin,ovšem při normální činnosti sem tam volání ca 2 - 3 dny,kdyby byl na páci tak vydrží to co na datech + - ,to není systémem ale baterkou respektivě i tím kdo si tam co natahá.:-)