Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Při obnovení ntbku do továrního nastavení jsem odstranil disk D

Zdravím,
při obnovení ntbku do továrního nastavení (instalace win 10 z flashky) jsem svou blbostí odstranil disk D (myslel jsem si, že se tím pouze smažou soubory na disku a ne celý disk). Věděl by někdo přesný postup jak disk navrátit? Ve správce disků se disk nezobrazuje, což byla jediná rada kterou jsem na internetu našel. Předpokládám, že by se dal problém vyřešit opětovným obnovením do továrního nastavení, akorát bych potřeboval přesný postup při tomto problému. Předem moc děkuji za všechny odpovědi.

Řešení:

Ale stejně si říkám, že je zvláštní aby to bylo tímhle. Přece jenom tímhle nemůže zmizet 300GB ne? tohle je můj ntbk: Notebook Asus X555LN-XX413H bílý (i5-4210U, 8GB, 1TB, 15.6", DVD±R/RW, nVidia 840M, 2GB, BT, CAM, W8.1 )