Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stahování videí z Netflixu

Ahojte, mám na vás velkou prosbu. Dnes jsem si předplatil Netflix. Malinkatý problémek je, že si z něj nemůžu stáhnout filmy, protože ta služba funguje toliko na Windows 10 a já mám sedmičku. Nezná někdo prosím nějaký neplacený program, kterým by to šlo, prosím pěkně?

Ani, kdyz na to koukas pres prohlizec, tak to na sedmickach nejede?

Jinak, streamovaci sluzby moc nechteji, aby si z toho lidi stahovali, nicmene taky by me zajimalo, cim to jde stahnout, protoze na torrentu jsou preci ripy z Netflixu.

Ja si nektery veci stahnu proste pres torrent, Netflix platim, tak se snad neposerou. :-)

Ty programy jsou často jen grabery obrazovky, pak potřebuješ k tomu PC s velkým výpočetním výkonem pro encodování filmu do souboru. netflix to má chráněné DRM, jen někdo má knowhow jak to efektivně stáhne v nejlepší kvalitě, ty to pak dávají na net.

I když ten MP4 soubor stáhne do mobilu a přetáhne do PC tak to nepřehraje jelikož je šifrovány, a pokud vím, pro prehrani v jiném playeru by musel odstranit DRM což jestli se nepletu není určitě legální a morální cesta.

hluchejpes
SW který stahuje zdroj přímo (i s titulky) existuje, ale jen v maximálním rozlišení 1080p a je placený a musíš se do něho přihlásit účtem Netflix. Ve free verzi jestli si dobře pamatuji decoduje jen prvních 10 minut.
Pochybuji ze existuje něco zadarmo.