Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poklesy/celkově nízké FPS GTA V

Zkoušel jsem několik různých nastavení, configy na fps a obecně procházel fóra a nenašel jsem nic co by mi pomohlo. Hraju stabilně okolo 30-40 FPS (téměř nikdy 60). Drivery mám updatnuté, během hraní se mi nepřehřívá GPU, CPU a ani nemám nedostatek RAM. V žádných jiných hrách takový problém nemám.

PC specifikace:
OS: Windows 10 64bit
GPU: Sapphire RX 580 8GB Nitro+
CPU: Ryzen 5 1600
RAM: 16GB DDR4 3000MHz

Online je náročnější na CPU, zvlášť když moddeři/cheateři začnou spawnovat nesmysly. Jinak V-Sync máš vypnutý? Co si pamatuji, tak hra uměla jen double-buffer, takže jela buď 30fps nebo 60fps, ale když jsi dal alt+tab, tak se to spravilo a jelo to něco mezi i s V-Sync.