Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Režim spánku

Dobrý den,mám Windows 10 a v něm nastavený režim spánku na: Vypnout displej po 5 minutách a přejít do režimu spánku po 5 minutách. Bohužel mi to nefunguje monitor se po 5 minutách vypne ale... počítač se neuspí ani po hodině....Máte s tím někdo podobné zkušenosti? Díky za odpověď

PS: normálně to fungovalo nikdo nic neměnil a přestalo to přecházet do režimu spánku může někdo poradit jak opravit.

VŠEM DĚKUJI ZKUSIL JSEM OD VŠECH CO MI RADILI VŠE MOŽNÉ A MOMENTÁLNĚ TO FUNGUJE DLE PŘEDSTAV SPRÁVNĚ JEŠTĚ JEDNOU BYCH VÁM VŠEM CHTĚL PODĚKOVAT ............................ALE CO KONKRÉTNĚ TO OPRAVILO NEBO NAPRAVILO TO NEVÍM ALE JSEM SPOKOJEN:-D:-D:-D