Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade PC sestavy i5 4450 + GTX 1060

Dobrý večer,
chtěl bych se zeptat jaký komponent by mohl nejvíce obohatit tuto sestavu a zvýšit plynulost při hrách, zda by pomohla výměna procesoru či grafiky a jestli má smysl investovat a zvýšit ramky.
děkuji předem za rady.

Moje sestava nyní je:

Intel core i5 4460
Geforce GTX 1060 6Gb
RAM 8 gb
1tb disk, jeden ssd 221 gb

Software se updatuje, hardware se upgraduje. Někdy je lepší nepoužívat cizí termity...
Změna předmětu, původně: Update PC sestavy (host)

Ak chces upgradovať, tak dosku B550, 16 GB DDR4 3200Mhz CL16(a rýchlejšie čiže viac MHz alebo menej CL) a procesor Ryzen 5 3600 a lepší(minimálne 2600 bazarovy). Grafická karta to ešte ako tak dá a ceny kariet sú úplne katastrofické, aj na bazáre, tak s tým by som počkal. Ako to tak vyzerá, tak možno za 1/2 roka najskôr sa to možno dostane do normálu.

No hlavne pokud zvolis desku s B550 nemuzes použít procesor nizsi tady nez 3000. Ryzen 3600 je o 1500 drazsi nez ten 10400 ktery bych zvolil ja {a je ve hrach o jednotky procent rychlejsi}
Puvodne jsi chtel menit jen procesor/desku proton jsem navrhl ekonomicke řešení zhruba za deset.

Pokud chces dat vic da se vyber komponet uzpusobit.