Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nová pc sestava-rady a tipy

Zdravím,

po několika dotazech tady jsem se nakonec rozhodl, že bude rozumné si pořídit kompletně nový pc. A tak bych potřeboval poradit, zda-li tahle sestava bude stačit na hraní her/práce s grafikou. Hraním her myslím starší hry (rozjet je na high detaily aspoň). Popřípadě bych chtěl poradit s tím, jestli tam je něco navíc, nebo naopak nějaký komponent vyměnit za jiný.

Předem díky všem za tipy a rady.

https://www.czc.cz/253607,233802,293249 ... 30175/kody

Popravděš dobře se v tom matláš.

Počítač na hraní je her je dnes především grafika. Pokud grafika nemá výkon nepomůže sebelepší procesor. Zapomeň na 1050 a použití 7let staré r7 270x.
1050 vrať.

Co je ve starém počítači ? Možná by stačilo vyměnit právě rtu grafiku, ale ne za sračku 1050.

Osobně bych zkusil chytit uvedení nvidia 3060 a tuto grafiku koupit. Cena bude snad do 10 max 11 (při koupi v den uvedení, druhý den na bazosi za 15, praxe z 3060 Ti). Přijde zhruba v únoru.
I kdyby starému pc nepomohla obratem ji prodáš :D