Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 - Nespustí se po aktualizaci (14.1.2020)

Zdravím,

Dnes mi ve Windows 10 klasicky naběhlo okénko, že je třeba udělat aktualizaci. Klikl jsem tedy v menu na aktualizovat a restartovat. Bohužel, po restartu vyskočila modrá obrazovka a text "Počítač se nespustil správně". Nabídlo možnost restartovat (zkusil jsem opakovaně a stále furt dokola). Druhá možnost je upřesnit možnosti, kde jsem vyzkoušel obnovit kopii (bohužel, žádnou nemám, takže nic). Odinstalování aktualizace (napsalo, že nelze, protože systém čeká na instalaci aktualizace). Pak už je tam jen přeinstalace celého windows, ale bojím se, abych nepřišel o všechna data.

Jaké další možnosti jsou? Potažmo setkal jste se s tím někdo?

Resim nekolikrat za rok,
zakaznici to casto ani nenapisou ("nemam zalohovane data") -> jedu reinstal (mazu data)
prip.napisou prosim zalohu dat, tak jim poslu cenovou nabidku na 1000kc,
to si to pak 19 z 20 zakazniku rozmysli.
No a ten 20 z 20 je king, zaplati poplatek a ma svoje data.

A nepripadá ti to úbohe vyciciavať z ľudí peniaze za nič? Či aj o tom to je?...Hmmm zaujímava úvaha :-/ ... som zvedavý či sa na to budeš pozerať rovnako ak niečo budeš potrebovať ty a bude to mať hodnotu hovno ale zavvakaš za to dosť - potom sa hádam zobudíš

Takhle je to ale u všeho. Zákazník platí nejen koupené komponenty, ale i práci a v tomto případě je to za "vědět jak", tedy za vlastní ušetřený čas, který by jinak musel věnovat hledání a učení se, zjišťování a testování, a který servisák už tomu věnoval dříve za něj. ;-) Zákazníkovi nic nebrání si to nastudovat sám a pokud se mu nechce, nebo to nedokáže, tak i rád za to zaplatí a klidně i víc.