Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB do 15k pro dědu

Dobrý den,

chci si nechat poradit. Máme v plánu kupovat dědovi notebook tak max na internet, diag na auta a takovou spíš kancl práci, ideál by bylo. Kdyby ntb měl úhlopříčku 17”. Díky za rady.

Rozpočet +-15k

diagnostika aut se dnes dělá přes usb, starý com port už nepotřebuje - to splňují všechny dnešní ntb.
na internet doporučuju raději 4-jádro a 8gb ram, jen už půl roku v obchodech nic za normální peníze není, repasy taky rozebrané. (zůstaly jen atomy a předražené 2-jádrové krámy)
dá se říct, že co ti dnes poradí, bude už zítra vyprodané.

Ja by som sa na nejaký notebook vyprdol, zvlášť keď to má byť pre dedka. Neviem ako je na tom so zrakom, asi už nebude najmladší že, ale poriadny monitor žiadny ntb krám nenahradí, rovnako ako ergonómiu klasickej klávesnice a myši. Takže ja by som skôr volil niečo takéto miniatúrne a pritom stále výkonné, k tomu monitor, kávesnicu a myš, a do 15.000 sa vojdeš s prehladom. Jednu takú mašinku mám a je to skvelá vec.