Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NTB do 15k pro dědu

Dobrý den,

chci si nechat poradit. Máme v plánu kupovat dědovi notebook tak max na internet, diag na auta a takovou spíš kancl práci, ideál by bylo. Kdyby ntb měl úhlopříčku 17”. Díky za rady.

Rozpočet +-15k

diagnostika aut se dnes dělá přes usb, starý com port už nepotřebuje - to splňují všechny dnešní ntb.
na internet doporučuju raději 4-jádro a 8gb ram, jen už půl roku v obchodech nic za normální peníze není, repasy taky rozebrané. (zůstaly jen atomy a předražené 2-jádrové krámy)
dá se říct, že co ti dnes poradí, bude už zítra vyprodané.