Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s grafickou kartou po výměně procesoru

Zdravím
Potřeboval bych poradit.Měnil jsem procesor AMD dvoujádro za šestijádro.Deska mi ten procesor podporuje.Po výměně a přepastování jsem ještě profouknul kartu.Zapnul jsem pc a větráček na grafice se rozjel na takový otáčky jako kdyby startovala stíhačka.Vypnul jsem pc,zkontroloval zda je všechno správně zacvaknutý v sobě,znovu zapnul a to samý.Nevěděl by nekdo v čem by mohl být problém?Za jakoukoliv odpověď předem děkuji.

Jinak procesor je FX 2jádro 3Ghz měněn za FX 6jádro 3.8Ghz.
Grafická karta je Radeon R7 260X 2GB Ddr 5.
Zdroj 550W.
Desku z hlavy nevim ale kdyby bylo třeba tak doložim.

To jsem právě nevyzkoušel.Pokud ano tak můžu 6jádro vyhodit nebo jak?Já jsem v podstatě amatér co se pc týká ale některý věci si chci zkusit udělat sám..kdyby nebyla doba jaká je tak bych skočil do Pcservisu co mám za barákem ale.tam je.do odvolání zavřeno proto to řeším tady.

nemám dost teplovodivepasty

pasty se dává tenká vrstva k vyplnění možných nerovností. na tu chvíli stačí rozetřít i to co zůstalo na chladiči.
sama pasta nechladí, nemaže se jak na chleba. potkal jsem kdysi takového marmeládníka, co vodivou pastu s kovem zakypal i přes patici procesoru, proto mu to nenaběhlo.