Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kodi - jak streamovat filmy z PC do tv

Zdravim, jak prosim streamovat filmy z PC do tv? vim, ze se to dela pres lan kabel a melo by to jit i pres wifi s tim, ze 4k obsah se bude sekat.. to vsechno vim a pouzivam serviio a pouzival jsem i dalsi..
Serviio ale neumi zobrazit a zvolit jazyk u filmu.. nabizi 8 moznosti, nepojmenovanych a pokud ma film treba 16 jazyku, tak si cestinu rposte nevybere bez upravy filmu..
mam LG televizi s web os a k tomu ted internetovou tv od tmobilu se settopboxem, na ktery lze instalovat kodi.. driv jsem ho mel a vim, ze je uzasny (mel jsem i jinou tv.. sony bravia) nahral jsem filmy na kodi a hned jsem je videl v tv..
Momentalne to ale nefunguje.. mam filmy v kodi v pc pridane do knihovny, ale na tv se proste na to nedokazu pripojit..
Je mozne, ze delam neco spatne, ale nemuzu nikde najit navod, ktery by mi pomohl..
Kazdy vyklada o tom, jak je treba zvolit nazev serveru, uzivatelske jmeno a heslo a pritom nereknou, kde tyto informace ma clovek najit..
Chci se proto zeptat.. jak teda pres kodi streamovat filmy do TV? diky moc

Byt tebou, tak na vlastnostech slozky kde je ten BD film dej "Pridat" nebo "Play". Tak se ho KODI oskenuje a prida do knihovny uz jako Film.
(KODI ho rozena jako BD a prida ho pod plakatem do tve knihovny. Pak jen na neho kliknes a spusti se automaticky BD menu/nabidka)
Jinak by jsi musel hledat mezi playlist soubory v BDMV toho filmu, ktery je ten kde je film.

PS: Nebo zkus kliknou ve slozce toho filmu na index.bdmv jestli se ti vyvola menu Blu-ray , muze to fungovat. Ale nechat ho pridat jako film mi pripadne korektneji jak hledat soubor po souboru.