Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prelomene učty facebook a zoznam.sk

zdravim
Chcem požiadať o pomoc.Manželke včera niekto prelomil heslo na facebook a kedže mala rovnake aj na zoznam.sk tak zmenil aj to.
O to horšie že nikde sa neda prihlasiť a nema kam si poslať nove heslo ale mesenger zatial funguje a chodia spravy ako nakupuje v nejakých nemeckých bazaroch a dahaduje si ceny a sposob platby v mene mojej ženy Ked odpišem že učet bol prelomený tak hned to vymaže.
Najprv potrebujem jeho vyčinanie zastaviť ako?
dakujem

Normalne vysvetli ludskej podpore FB (nie nejakemu robotovi), co sa stalo, to iste na Zozname.
U normalnych aplikacii mas 2 stupnovu ochranu, u Steamu napriklad guarda, kde nestaci vediet heslo, pretoze bez guardu (sms tokenu) sa neprihlasi, u Googlu je to naviazany iny ucet, ci telefon na povodny email, takze ani s ukradnutym heslom sa neda nic zmenit.
Nemam FB ani Zoznam, ale to tam nic taketo nie je?
Btw napriklad u Steamu si vies ukradnuty ucet navratit pomerne jednoducho...staci preukazat povodne vlastnictvo uctu nejakou fakturou, ci kartou, ktorou si cez ten ucet platil a oni ti ho vratia aj ked ho uz niekto ukradol a zmenil si email. Podla mna podobny posup musi byt aj na FB a snad aj na Zozname.

Cesky Seznam dvoufaktor nabizi, ale jelikoz ho mam vyhradne jako nedulezity spammail, tak zde jej nastaven nemam. Jinak na vsech ostatnich sluzbach kde je moznost vicefaktoroveho overeni jej mam zaple. Facebook jej podporuje samozrejme taktez... no snad si vezme tazatel a ostatni ponauceni.