Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NordVPN

Zdravím Vás, máte někdo tuto službu NordVPN.
Prosím o nějaké informace a jak jste spokojeni? Předem děkuji

je jednoduchý nástroj, který chrání vaše online soukromí a skrývá vaši polohu a provoz. Existuje mnoho důvodů, proč ji v České republice používat. VPN se může hodit v mnoha oblastech – od zajištění bezpečnosti a vyhýbání se hackerům až po přístup k mezinárodnímu streamovanému obsahu a získání nejlepších cen za letenky.

VPN maskuje vaši IP adresu
Je několik důvodů, proč je tohle důležité. Za prvé, vaši IP adresu lze použít k určení vaší polohy, což, pokud je použita v kombinaci s dalšími osobními údaji, může ohrozit vaše soukromí.

Za druhé, mnoho webových stránek – například Netflix, HBO, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a mnoho dalších – na základě polohy vaší IP adresy určuje obsah, který můžete zobrazit. Kvůli geoblokaci také v případě cesty do zahraničí nemáte přístup k oblíbeným místním televizním kanálům, jako je ČT 1, iPrima, Nova TV, and Polar, ČT Sport, ČT 2.