Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NordVPN

Zdravím Vás, máte někdo tuto službu NordVPN.
Prosím o nějaké informace a jak jste spokojeni? Předem děkuji

je jednoduchý nástroj, který chrání vaše online soukromí a skrývá vaši polohu a provoz. Existuje mnoho důvodů, proč ji v České republice používat. VPN se může hodit v mnoha oblastech – od zajištění bezpečnosti a vyhýbání se hackerům až po přístup k mezinárodnímu streamovanému obsahu a získání nejlepších cen za letenky.

VPN maskuje vaši IP adresu
Je několik důvodů, proč je tohle důležité. Za prvé, vaši IP adresu lze použít k určení vaší polohy, což, pokud je použita v kombinaci s dalšími osobními údaji, může ohrozit vaše soukromí.

Za druhé, mnoho webových stránek – například Netflix, HBO, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a mnoho dalších – na základě polohy vaší IP adresy určuje obsah, který můžete zobrazit. Kvůli geoblokaci také v případě cesty do zahraničí nemáte přístup k oblíbeným místním televizním kanálům, jako je ČT 1, iPrima, Nova TV, and Polar, ČT Sport, ČT 2.

VPN je k nicemu. Maximalne dobra pokud dostanes ip ban na majnkraftu. Vsechny vpn, ktere jsou pouzitelne, ukladaj logy. To jen kdyby sis myslel, ze si chranen proti satelitum, cia, federal burea of investigation. Ted akurat budes v databazi svetovlady oznacen za paranoika, co ma co skryvat a budou te sledovat, ocuchavat 3x tolik. Nevidim duvod proc zvysovat odezvu, nebo tahat moje pripojeni pres treti stranu.
Jiny vyuziti nevidim, a kdyz uz ji obcas potrebujes, jsou free verze.

VPN maskuje vaši IP adresu
Je několik důvodů, proč je tohle důležité. Za prvé, vaši IP adresu lze použít k určení vaší polohy, což, pokud je použita v kombinaci s dalšími osobními údaji, může ohrozit vaše soukromí.

Toto he cisty bulshit.

Za druhé, mnoho webových stránek – například Netflix, HBO, Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Video a mnoho dalších – na základě polohy vaší IP adresy určuje obsah, který můžete zobrazit. Kvůli geoblokaci také v případě cesty do zahraničí nemáte přístup k oblíbeným místním televizním kanálům, jako je ČT 1, iPrima, Nova TV, and Polar, ČT Sport, ČT 2.

Ano tu suhlasim, aj moj syn siel na VPN na US server, pretoze isty obsah na Netflixe bol pristupny len pre tuto oblast.
Na to si vsak nepotrebujes platit vpn, ale mozes pouzit nejaku jednorazovu sluzbu.

Třeba jedeš do zahraničí, odkud pochází větší než malé množství hackerských útoků a superspecialisté u Seznamu a 802.cz celé toto zahraničí, které ještě nedávno mělo rozlohu 1/6 pevniny nebo tak nějak, prostě zablokuje! Takže se nepřipojíš ani e-mailu a tím pádem ani reklamním službám Seznamu (Sklik, Zboží, Firmy a pod.) a ani nastavení a dobití svých telefonních linek, které potřebuješ přesměrovat právě na toto zahraničí!

Dále se to hodí v případě, že Váš poskytovatel firemního e-mailu posílá Vaši IP v hlavičce e-mailu a Vy nechcete, aby Vaši obchodní partneři, kterým píšete, ale kteří jsou současně i Vaši konkurencí, znali Vaši IP, když jste zrovna na dovolené, píšete na jejích stránky anonymní dotazy, recenze, vyklikávate PPC reklamu a hromadu další legálních i pololegalních konkurenčních aktivit.

A poslední je možnost sledování lokálních obsahů, které by s původní IP sledovat nešlo.

Já jsem si nedávno NordVPN v nějaké extra slevové akci koupil, ale je pravdou, že kromě nějakých seznamovacích pokusů jsem jej dosud moc nevyužil. Ovšem v minulosti jsem se s výše uvedenými omezeními setkal a dělal jsem psí kusy, aby je překonal, hlavně v tom zahraničí, kde nebylo moc jiných možností. Nakonec mě zachránil anonymní režim Opery, který jel přes nějaké proxy v Německu nebo nějaké jiném západním státě.

Díky, stáhnul jsem Operu s VPN je super ale některé stránky prohlížeč neotevře a píše stále dokola :

Naše systémy zjistily, že vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu. Účelem této stránky je zkontrolovat, zda požadavky odesíláte skutečně vy, a ne robot. Důvod:

Tato stránka se zobrazí, pokud Google automaticky zjistí, že z vaší počítačové sítě přicházejí požadavky, které se zdají být v rozporu se Smluvními podmínkami. Blokování ukončíme krátce poté, co tento provoz ustane. Chcete-li mezitím nadále používat naše služby, vyplňte výše uvedený test CAPTCHA.

Tento nežádoucí provoz může způsobovat škodlivý software, plugin prohlížeče nebo skript určený k automatickému odesílání požadavků. Pokud používáte sdílené síťové připojení, požádejte o pomoc administrátora – příčinou může být jiný počítač se stejnou adresou IP. Další informace

Někdy se může test CAPTCHA zobrazit v případě, že požadavky odesíláte velmi rychle nebo používáte některé výrazy charakteristické pro roboty.