Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inkoustový tisk_zasychání trysek

Řeším koupi nové tiskárny na domácí použití, s malým množstvím tisku. Hlavní výrobci (Canon/Epson/HP/Brother) své systémy pořád vylepšují, nicméně mě zajímá hlavně věc zasychání trysek. Mimo jiné i provozní cena, cartridge, originál nebo kompatibilní. Podělí se někdo o zkušenosti? Nebo se podívat na barevnou laserovou, bez přihlédnutí na fototisk?
Díky za reakce
Petr

to jezekhifi_a to jakože když je zlacená, ta nezaschne? Již z fyzikálního principu je jisté, že tekutina v dírce zaschne, dřív nebo později...
Vím že, laser je na foto nevhodný, ale beru kompromis k ceně/technologii/médiím a celkovému dojmu. Myslím foto a grafika v textu, ne foto jako z fotolabu.
Zajímal by mne třeba i rozdíl mezi laser/LED, jestli to je znát subjektivně.