
Jak odblokovat na youtube věkově omezená videa?
Na youtube sleduji různá videa se zbraněmi, noži, bojovými technikami
Jenže mě nově asi od ledna některá videa na PC nejdou spustit, protože "Litujeme, přistup k tomuto obsahu je věkově omezen."
přitom když si video spustím v mobilu přes aplikaci youtube na stejným účtu tak mi video v pohodě jede
Dole v popisku je taky nápis Upozornění Video je omezeno věkem ale v mobilu mě to zkrátka nebrání ve sledování
Přitom jak na mobilu, tak na PC jsem přihlášený na stejný účet který používám už roky
Předem avizuji že žádný rodičovský zámek nemám(je mi už 25let) a omezený režim mám vypnutý
přikládám jako příklad jedno video které v mobilu spustím, na pc nikoliv (na videu je technika použití nože v boji)
https://www.youtube.com/…
Zkoušel jsem se odhlásit/přihlásit, smazat cookies, hledal jsem různě na netu, v nastavení a nic jsem nenašel
Ještě jednou říkám, že jsem přihlášený na jednom jediným účtu jak na pc, tak na mobilu, v mobilu videa fungují, na pc ne.
Proto se ptám, nevíte jak to na pc odemknout?
Teď se mi to taky začalo stávat ale našel sem řešení a to tím že se prostě použije jiný front-end pro youtube tj. třeba nVidious (https://github.com/iv-org/documentation/blob/master/Invidious-Instances.md) ty přehrávají všechna videa bez přihlášení a reklam. Pro telefon NewPipe nebo SkyTube které dělá to samé + ještě stahují
Také dám jeden tip na velmi snadné přehrání toho videa, o kterém píšeš.
1. Zkopíruji tvůj odkaz uvedeného videa https://www.youtube.com/watch?v=10PpqQjgjFg&t=1s
2. Vložím ho na stránce stahovače videí z youtube https://www.y2mate.com/en68
3. Stisknu Start, pak Download a jestli chci video jen přehrát nebo stáhnout.
To je všechno. Na tvé video jsem se mohl podívat za několik vteřin. https://ctrlv.cz/XgDs
Nemusel jsem ani nikde nic stahovat,
Dokonce jsem nebyl ani přímo na youtube a nemusel povolovat vypnutý JavaScript a odsouhlasovat jejich podmínky.
sqělý funguje to. i k dnešku 14.12.2023
Díky za tip
Ty ses vrátil z budoucnosti, abys nám to sdělil?
Ale dobrá zpráva je, že to i za rok bude fungovat.
To bude tím sqělý
to ne, správně se pak bude psát sqjelí.