Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak odblokovat na youtube věkově omezená videa?

Na youtube sleduji různá videa se zbraněmi, noži, bojovými technikami
Jenže mě nově asi od ledna některá videa na PC nejdou spustit, protože "Litujeme, přistup k tomuto obsahu je věkově omezen."
přitom když si video spustím v mobilu přes aplikaci youtube na stejným účtu tak mi video v pohodě jede
Dole v popisku je taky nápis Upozornění Video je omezeno věkem ale v mobilu mě to zkrátka nebrání ve sledování
Přitom jak na mobilu, tak na PC jsem přihlášený na stejný účet který používám už roky
Předem avizuji že žádný rodičovský zámek nemám(je mi už 25let) a omezený režim mám vypnutý
přikládám jako příklad jedno video které v mobilu spustím, na pc nikoliv (na videu je technika použití nože v boji)
https://www.youtube.com/
Zkoušel jsem se odhlásit/přihlásit, smazat cookies, hledal jsem různě na netu, v nastavení a nic jsem nenašel
Ještě jednou říkám, že jsem přihlášený na jednom jediným účtu jak na pc, tak na mobilu, v mobilu videa fungují, na pc ne.

Proto se ptám, nevíte jak to na pc odemknout?

loading...

No tak to je jen bezpečnostní opatření.
Zkrátka ti nevěří, že ti je tolik, kolik jsi tam zadal a proto chtějí ověření.

Je jasné, že plno dětí to obchází ... (z webu youtube)

Každý měsíc rušíme tisíce účtů osobám mladším 13 let, jakmile zjistíme jejich skutečný věk.

... a s novou politikou ochrany dětí (z nařízení zákonem v USA), jakou Google nedávno zavedl, se není čemu divit.

Takže s tím nic neuděláš a pokud

na to jim ser.. pes samozřejmě

tak máš prostě smůlu. :-D
Tipuju, že ti brzy účet smáznou (až vyprší lhůta na ověření věku).

Otázka kdo to tam hází k tomu videu jestli autor nebo YT protože například trailler dost brutálního válečnýho filmu tam je to zablokovaný ,jenže v odkazech pod tím tam ten film pustíš celej.:-)

Zas to vymyslel dement nějaký dítě určitě nebude mít žádnej problém ofotit na mobil nějakej doklad od rodičů a úspěšně si vstup zajistit.Účet mazat nikomu nebudou skočí to tam jak při přihlášení nebo i bez,max videa nepřehraješ což zase tragédie neí žádná když jsou alternativy k čím dál víc cenzurovanýmu YT na sledování videí kdo to teda sleduje.

Měl by to za věkově omezené označit autor, ale většinou to udělá YT, po nahlášení komunitou.
Že jsou pod tím neblokované odkazy, nebo že to je jinak na PC a mobilu, to zkrátka jen ještě nemají vychytané (ale oni tam toho nemají vychytaného podstatně víc).

Občanka rodičů by projít neměla, s novou AI, co Google má, odhalí podvod snadno (chování uživatele nebude vůbec odpovídat věku) a při pochybnosti budou trvat na ověření přes BÚ.

Na mě tedy nikdy nic takového nevyskakuje, možná proto, že na videa se sexuálním podtextem na YT nekoukám, stejně tam nic není vidět, takže na YT koukám v tomto směru max na pěkné atletky. :-D No a brutalita mě už vůbec nezajímá, to si tam sám blokuju.

Zkrátka podle jejich AI se chovám jako dospělý - nesleduju debility, jako puberťáci. :-D

Husty, taky chteji overit muj vek pomoci bankovniho uctu nebo obcanky.

Myslim, ze je to, jak pise Aleš, autor to tam naklika jako obsah pro dospele, protoze mu jinak hrozi, ze kdyz ho komunita uda, ze to je nevhodne pro deti, tak mu to video bud smazou nebo demonetizuji, takze tam to omezeni radeji da sam a nasledne teda Google chce to potvrzeni.

Napriklad ja mam ucet u Google od roku 2007, takze pokud jsem ten ucet zakladal jako 3 lete mimino, tak je zrejme, ze nejsem plnolety a mohlo by me to video ohrozit. Nebo teda je pravdepodobnejsi, ze chce Google vedet moji identitu a nejlepe mit pod kontrolou i muj platebni ucet a kontrolovat moje platebni transakce nejlepe v jejich prospech. Debil, abych dal Google pristup k memu uctu nebo k me platebni karte nejsem. Ze videa omezena vekem neuvidim, me netrapi.

Já se na youtube nedostanu (odmítá mě to tam pustit, dokud cosi neodsouhlasim a já to odmítám odsouhlasit), ale youtube-dl nemá s dodanou URL problémy.

Už to tu bylo několikrát napsané, tak jen potvrzuji, že trable podobného charakteru má často na svědomí nekompatibilita prohlížeče se stránkami.

Také dám jeden tip na velmi snadné přehrání toho videa, o kterém píšeš.

1. Zkopíruji tvůj odkaz uvedeného videa https://www.youtube.com/watch?v=10PpqQjgjFg&t=1s
2. Vložím ho na stránce stahovače videí z youtube https://www.y2mate.com/en68
3. Stisknu Start, pak Download a jestli chci video jen přehrát nebo stáhnout.

To je všechno. Na tvé video jsem se mohl podívat za několik vteřin. https://ctrlv.cz/XgDs

Nemusel jsem ani nikde nic stahovat,
Dokonce jsem nebyl ani přímo na youtube a nemusel povolovat vypnutý JavaScript a odsouhlasovat jejich podmínky.