Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou má hodnotu můj PC ?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jakou by mohlo mít cenu můj PC, vůbec se nevyznám na naceneni.

CPU: i7 9700KF
SSD: Samsung 970 EVO plus NVMe M.2 500gb
HDD: Seagate 2TB
MB: Aorus Z390 Elite
RAM: 3466 16gb
PSU: 850w gold plus seasonic
Chlazení: NZXT Kraken x62
CASE: NZXT H510

PC je bez grafické karty.

A všechno je ještě v zaruce.

Ako zostava to nie je zle a možno 600€(len nástrel) by som bol ochotný za to dať. Ale pre hnidopicha tam chýba CL pamäte, a koľko majú najazdené disky. A hlavne ako staré je to AiO vodné chladenie. U mňa osobne najväčšie riziko kupovať jazdenú dosku. AiO vodné som ešte nekupoval a nepoužíval, ale aj to bude podľa mňa dosť osemetne kupovať použité(bez záruky). Pamäte procaky grafiky nemám problém kúpiť jazdené. S diskami je to pol na pol. Ale stačí nejaký screen koľko má za sebou a v tom tiež nevidím problém, kúpiť z druhej ruky. Všeobecne ale asi viac vieš na tom "zarobiť"/viac neprerobit, ak to predáš jednotlivo. Ak to budeš chcieť predať spolu musíš počítať s tým, že budeš musieť upustiť z ceny, alebo mať šťastie na niekoho neskúseného, čo to bez otázok kúpi celé a za cenu, akú si predstavuješ.

Ved to ja nijako nevyvraciam. Normalny kupujuci bude na neho tlacit, aby isiel s cenou dole. Kupi a pocka na GPU a bude mat za hubicku slusny komp. V dnesnej dobe kupovat, predavat hardware je tazka loteria. Ako som pisal v inom vlaken, pred vianocami som kupil gtx 1060 6GB za 120€ a teraz su na bazare pytaju 200?? V juni som kupoval novu RTX2070Super z bazaru za 460€, teraz idu o 80-100€ drahsie. V aprili som kupoval funglovku RTX2060 a teraz by som ju predal o 30-50€ drahsie jak som za nu zaplatil za novu. V dnesnej dobe radit je ciste vestenie z gule. Ak najde dostatocne naivneho cloveka a kupi to od neho za 600€+ moze byt rad. Ak nenajde je na nom, ako to bude riesit. Doba je kazdopadne DIVNA. Ja by som si to este nejaky ten piatok nechal, ale mozno je lepsie predat aj za 500€???

No vymazlená sestava. Takové se neprodávají nebo prodávají se ztrátou a blbě.

Souhlasil bych s 15k. Protože tam není grafika a je dražší skřín + vodník (i to cpu není standard) ozve se spíš "někdo z oboru" co tě stáhne o další dva litry.
asi bych to zkusil 2-3týdny točit za 15 na bazoši a ptoom to rozdělil na skříň, vodník, mb+cpu+ram, zdroj.