Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou má hodnotu můj PC ?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jakou by mohlo mít cenu můj PC, vůbec se nevyznám na naceneni.

CPU: i7 9700KF
SSD: Samsung 970 EVO plus NVMe M.2 500gb
HDD: Seagate 2TB
MB: Aorus Z390 Elite
RAM: 3466 16gb
PSU: 850w gold plus seasonic
Chlazení: NZXT Kraken x62
CASE: NZXT H510

PC je bez grafické karty.

A všechno je ještě v zaruce.

No vymazlená sestava. Takové se neprodávají nebo prodávají se ztrátou a blbě.

Souhlasil bych s 15k. Protože tam není grafika a je dražší skřín + vodník (i to cpu není standard) ozve se spíš "někdo z oboru" co tě stáhne o další dva litry.
asi bych to zkusil 2-3týdny točit za 15 na bazoši a ptoom to rozdělil na skříň, vodník, mb+cpu+ram, zdroj.