Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mohu připojit k TV kartě digi TV?

Prosím o radu.Mohu připojit k TV kartě digi TV? Babka mě nechce nechat divat na spotr a čumi na serialy že prej vysledky uvidím ve zpravách. Prosim rady pište pro liaka je my 60 let a těm vaším výrazum moc nerozumim nebo jiné řešení moc děkuji..Digitální vysilání u nás ještě neni.TV karta AVER TV HYBRID VOLAR HX

Změna předmětu, původně: TV karta (host)

Ono zavisi od toho co presne tam mas, to co volas "digi TV". Je to satelitny prijem (mas k tomu parabolu?) alebo nejak cez kabelovku, alebo mas k tomu nejaku specialnu antenu? Ak je to satelit tak je potreba druhy prijmac (prijmac je ta krabicka na ktoru sa mieri dialkovym ovladanim) a pravdepodobne bude treba aj druhu dekodovaciu kartu a dvojity konvertor (to co je v strede paraboly), lacne to nebude. Najlepsie informovat sa tam odkial mas to digi-tv.
Pokial to je nejaka kabelovka, tak by to mohlo ist aj zapojit priamo na tu tv kartu, ale nie som si isty, kabelovka pouziva DVB-C a tvoja karta ma asi len DVB-T tuner, takze mozno bude treba zakupit druhy prijmac (krabicku s dialkovym ovladanim). Zasa najlepsie informovat sa tam, odkial mas to digi-tv.

Ja viem ale sa mi mari ze to poskytuju aj niektore kabelovky alebo dokonca kdesi aj vzduchom, nie som si isty preto som sa pytal ze co tam ma a napisal som preistotu viac moznosti. Satelit som vymenoval ako prvy ptz predpokladam ze to ma cez satelit.

P.S. a ani nie je iste ze ci tym nemysli vseobecne nejaku "digitalnu TV" a nie konkretne firmu digi-tv.