Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mohu připojit k TV kartě digi TV?

Prosím o radu.Mohu připojit k TV kartě digi TV? Babka mě nechce nechat divat na spotr a čumi na serialy že prej vysledky uvidím ve zpravách. Prosim rady pište pro liaka je my 60 let a těm vaším výrazum moc nerozumim nebo jiné řešení moc děkuji..Digitální vysilání u nás ještě neni.TV karta AVER TV HYBRID VOLAR HX

Změna předmětu, původně: TV karta (host)

A co tedy chceš k té kartě připojit, když digi TV nemáš k dispozici? V první řadě je zapotřebí signálu digitální TV, aby jsi s ním mohl něco dělat. Teprve potom se můžeš pídít po tom, jestli tvoje karta je uzpůsobena pro zpracování digitální TV.
(že je ti kolem 60 nevěřím - naše generace nedělá tolik hrubek v krátkém textu...)

Ono zavisi od toho co presne tam mas, to co volas "digi TV". Je to satelitny prijem (mas k tomu parabolu?) alebo nejak cez kabelovku, alebo mas k tomu nejaku specialnu antenu? Ak je to satelit tak je potreba druhy prijmac (prijmac je ta krabicka na ktoru sa mieri dialkovym ovladanim) a pravdepodobne bude treba aj druhu dekodovaciu kartu a dvojity konvertor (to co je v strede paraboly), lacne to nebude. Najlepsie informovat sa tam odkial mas to digi-tv.
Pokial to je nejaka kabelovka, tak by to mohlo ist aj zapojit priamo na tu tv kartu, ale nie som si isty, kabelovka pouziva DVB-C a tvoja karta ma asi len DVB-T tuner, takze mozno bude treba zakupit druhy prijmac (krabicku s dialkovym ovladanim). Zasa najlepsie informovat sa tam, odkial mas to digi-tv.

zdá se ti to blbě...jinak pro tazatele:

Duální set-top-box Hyundai umožňuje zároveň sledovat jeden televizní program a z jiného programu nahrávat na pevný disk digitálního videorekordéru. Další novinkou je přijímač Hyundai 7160NA se dvěma tunery, který umožňuje za jeden měsíční poplatek sledovat nabídku Digi TV na dvou různých televizorech, aniž by na obou musel běžet stejný program. Součástí satelitního kompletu je také parabolická anténa s logem Digi TV (existují dvě barevná provedení) a kabely na propojení s televizorem.

Ja viem ale sa mi mari ze to poskytuju aj niektore kabelovky alebo dokonca kdesi aj vzduchom, nie som si isty preto som sa pytal ze co tam ma a napisal som preistotu viac moznosti. Satelit som vymenoval ako prvy ptz predpokladam ze to ma cez satelit.

P.S. a ani nie je iste ze ci tym nemysli vseobecne nejaku "digitalnu TV" a nie konkretne firmu digi-tv.