Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nacenění PC sestavy

Zdravím, dokázal by mi někdo poradit s naceněním PC?
PC se skládá z:
PC Skříň: EVOLVEO RAY 5RB
Základní deska: Asrock taichi ultimate z390
Procesor: Intel i9-9900k
RAM - 2x HyperX Predator 8GB CL17 3600Mhz a 2x HyperX Fury 8GB CL17 3600Mhz (32GB)
HDD:1TB Seagate Barracuda
HDD:2TB Seagate Barracuda
SSD:Samsung 970 EVO PLUS 500GB
Grafika: MSI GeForce RTX 2080 SUPER GAMING X TRIO
Chladič na procesor Be quiet! DARK ROCK PRO 4
Ventilátor do PC Be quiet! Silent Wings 3 140mm PWM 2ks
Ventilátor do PC NOCTUA NF-A14 PWM
Počítačový zdroj EVGA 750 GQ Power Supply

Pořizovací cena byla +-65 000. PC má stále záruku do 8. měsíce 2021

Děkuji.

denně když to zapne a podívá se na tu hnusnou bednu za 65t., tak zvrací. pod stůl ten hnus nedáš, má ovládání u země.
dáš do něčeho takové prachy a pak tam máš mechanické disky. ani ty rezonance laciné skříně v kraválu grafiky nejsou moc slyšet.
ty komponenty muselo skládat nesoudné děcko: pařanskou desku s wifi? taktovací sestavu když to za rok jako zbytečnost prodáváš?
ale třeba je prodejce rusák, ti mají divný vkus.

jako hw je dobrý, na tu dobu určitě. dva mechanické disky na mě dělají dojem směsky, ten malý 1tb před prodejem vytáhni.
a teda otestuj že to nevibruje. v komentářích na czc si to někdo dokonce chválí, jenže vysoká skříň a shit evolveo, to nemůže skončit dobře.
navrhovanou cenu jsi slyšel, obrovská ztráta (to je u pc vždycky). kdybys to prodával před vánocemi, i za vyšší cenu ti urvou ruce s hlavou.