Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba aktualizace Windows 10

Při aktualizaci se mi pokaždé zobrazuje tato chybová zpráva [ 3 ]
už jsem udělal co se píše na Microsoft webu při řešení problému ale bezúspěšně (né že by tam byli nějak užitečné rady) [ 1 , 2 ]
zkusil jsem i aktualizaci při čistém spuštění windows
už jsem frustrovanej a nevím co dělat

Nepises toho moc, ale z toho co tu je a zkounutim chyb pres Google bych si tipnul, ze jsi neupdatoval pravidelne Windows na nove verze a mas nejakou starou a MS mel v updatech nejakou chybu, kterou uz pro tu starou verzi neopravil, takze to ted na novou verzi updatovat uz nejde a haze to chyby.
Takze pravdepodobne cista instalace Windows, stahni novou verzi, zazalohuj sva uzivatelska data a nainstaluj.

Jinak jeste pripada v uvahu nedostatek mista na disku, chyba disku nebo systemu souboru, takze jeste muzes udelat pokus a spustit na to C: checkdisk.

updaty jsem měl zaplé automaticky
poslední úspěšná aktualizace je tam někdy z listopadu což tak dávno není
spíš bych řekl že to je klasická Woknovina kdy se v systému vyklube chyba z ničeho jak je to u Windows klasika

Moja objektívne zaručená rada znie:

Jedine stiahnuť ISO na plochu, klik na ISO, spustiť rozbalené ISO klikom na Setup.exe, ako Správca, a "prešrotovať" celý OS so zachovaním osobných nastavení, SW.

Tu žiadna iná oprava nezaberie, máš to na cca 30 minút roboty s troma automatickými reštartami hotové.