Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba aktualizace Windows 10

Při aktualizaci se mi pokaždé zobrazuje tato chybová zpráva [ 3 ]
už jsem udělal co se píše na Microsoft webu při řešení problému ale bezúspěšně (né že by tam byli nějak užitečné rady) [ 1 , 2 ]
zkusil jsem i aktualizaci při čistém spuštění windows
už jsem frustrovanej a nevím co dělat

Moja objektívne zaručená rada znie:

Jedine stiahnuť ISO na plochu, klik na ISO, spustiť rozbalené ISO klikom na Setup.exe, ako Správca, a "prešrotovať" celý OS so zachovaním osobných nastavení, SW.

Tu žiadna iná oprava nezaberie, máš to na cca 30 minút roboty s troma automatickými reštartami hotové.