Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Smart TV s Netflixem, 27-32 palcu, DVB-S2, CI, nahravani

Vybiram novou televizi. Musi se vejit na stolek, musi umet Netflix, DVB-S2 vcetne CI (nebo neco na dekodovani Irdeto), a musi umet nahravat + Timeshift. Taky predpokladam, ze musi mit nohu uprostred, protoze by nam jinak padala ze stolku :)

Na co bych si mel jeste davat pozor? Mate nejakeho jasneho favorita?

Z tech, co vidim ve vyhledavaci, vybiram mezi:
Sony KDL-32WD757
Panasonic TX-32FSX609
Sony KDL-32WD755
Telefunken D32F550R1CW-W
Hanseatic 32H500FDSII
Hitachi FA32E4250
Sony KDL-32WD759
Hitachi F32E4100

Dik!

Nebude pro tobe vhodnější spíš koupit nějakou základní Smart TV (linux) a TV set-box zvlášť ? https://www.alza.cz/set-top-boxy/18856833.htm
Jak nějaké spatlané ATV, Androidy, pomalé Tizeny a jiné zabugované OS které jsou na těchto kuchyňských "32" FHD & HD TV jen utrpení, nic za co by reálně stálo doplácet.
Televize na bázi linuxového OS nemají tolik smart funkcí, shop, neni to takové nádherné animované menu, ale je to reaktivní, nemusíš čekat 5s než se přepne televizní kanal a hlavně "funguje to".

Takze pokracovani - vzal jsem Sony (protoze jsem si myslel, ze znacka) a pujde zpatky, protoze neumi TimeShift, nefunguje poradne optickej vystup a nerozezna zadny externi USB disk, jen USB flash.

SetTop box mam. Myslel jsem, ze bych se zbavil dvou ovladacu a mel vsechno v televizi, ale asi toho chci moc :) Zkusim ten Hanseatic, bezi na Linuxu, tak uvidim...

Philips/LG neprichazi v uvahu, protoze maji dve nozicky na kraji, takze by nam do tydne spadl na zem. Samsung 32 palcu jsem nenasel.

Me to funguje v podstate navsem. A to pouzivam CEC i pro Home Cinema sestavu.
Chce to jen pouzit spravny port HDMI a adekvatni HDMI kabel s podporou CEC bez ktereho to nama jak fungovat tak jako v pripade ARC. Alespon v mem pripade na vetsine testovanych zarizeni mi CEC fugoval vzdy spravne (mimo TCL/thomson a nektere cinske boxy).

Mne to funguje dobre ale az prilis - protoze si sdilim kartu v sat. prijimaci i pro pristroj vedle, musi byt porad zapnuty - ale kdyz mam povoleno HDMI CeC, tak vypnu TV - vypnu i prijimac... :) Jinak ten zaklad - sipky, OK, Back funguji dobre na vsem, i na jakesi noname androidi krabici.

Nevím co máš za TV ani Set-box. Každý výrobce TV to pojmenována trochu jinak jako Anynet+ u Samsung, TechniLink u Sony, T-LINK u TCL. Prostě to jen povolíš na TV a na tom SetTop a to je celá věda.
U mé TV byl CEC aktivovaný uz ve výchozím nastavení, když jsem pak zapojil do TV kupříkladu FireStick, tak jsem mu povolil CEC a ovládal jsem ho ovladačkou od TV.
Nekteré TV a boxy disponuji rozšířeným nastavením pro HDMI-CEC. Jen ON-OFF s TV, ovladat jednou ovladačkou vice zařízení, nebo zobrazovat virtuální kříž/panel a podobně.

Co jsem se na to dival, tak nase stara televize (Samsung UE26EH4000) nikde v menu CEC nema, takze to nejspis neumi :) SetTop box je Venton Unibox HD s Enigma2 od VIX (?). Originalni firmware byl zcela nepouzitelnej - ale jako ze fakt zcela, cele to treba padlo pri zmacknuti tlacitka EPG!

Nicmene Hanseatic 32H500FDSII to zatim jisti - jednoduche ovladani, velice rychle reaguje na dalkove ovladani, rychle spousti aplikace... sice nevypada nic moc a obraz taky neni nejakej velkej zazrak, ale za ty prachy... Jede to na Linuxu, takze predpokladam, ze vzali nejaky opensource projekt a postavili kolem toho televizi.