Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Smart TV s Netflixem, 27-32 palcu, DVB-S2, CI, nahravani

Vybiram novou televizi. Musi se vejit na stolek, musi umet Netflix, DVB-S2 vcetne CI (nebo neco na dekodovani Irdeto), a musi umet nahravat + Timeshift. Taky predpokladam, ze musi mit nohu uprostred, protoze by nam jinak padala ze stolku :)

Na co bych si mel jeste davat pozor? Mate nejakeho jasneho favorita?

Z tech, co vidim ve vyhledavaci, vybiram mezi:
Sony KDL-32WD757
Panasonic TX-32FSX609
Sony KDL-32WD755
Telefunken D32F550R1CW-W
Hanseatic 32H500FDSII
Hitachi FA32E4250
Sony KDL-32WD759
Hitachi F32E4100

Dik!

Takze pokracovani - vzal jsem Sony (protoze jsem si myslel, ze znacka) a pujde zpatky, protoze neumi TimeShift, nefunguje poradne optickej vystup a nerozezna zadny externi USB disk, jen USB flash.

SetTop box mam. Myslel jsem, ze bych se zbavil dvou ovladacu a mel vsechno v televizi, ale asi toho chci moc :) Zkusim ten Hanseatic, bezi na Linuxu, tak uvidim...

Philips/LG neprichazi v uvahu, protoze maji dve nozicky na kraji, takze by nam do tydne spadl na zem. Samsung 32 palcu jsem nenasel.

Me to funguje v podstate navsem. A to pouzivam CEC i pro Home Cinema sestavu.
Chce to jen pouzit spravny port HDMI a adekvatni HDMI kabel s podporou CEC bez ktereho to nama jak fungovat tak jako v pripade ARC. Alespon v mem pripade na vetsine testovanych zarizeni mi CEC fugoval vzdy spravne (mimo TCL/thomson a nektere cinske boxy).

Mne to funguje dobre ale az prilis - protoze si sdilim kartu v sat. prijimaci i pro pristroj vedle, musi byt porad zapnuty - ale kdyz mam povoleno HDMI CeC, tak vypnu TV - vypnu i prijimac... :) Jinak ten zaklad - sipky, OK, Back funguji dobre na vsem, i na jakesi noname androidi krabici.

Nevím co máš za TV ani Set-box. Každý výrobce TV to pojmenována trochu jinak jako Anynet+ u Samsung, TechniLink u Sony, T-LINK u TCL. Prostě to jen povolíš na TV a na tom SetTop a to je celá věda.
U mé TV byl CEC aktivovaný uz ve výchozím nastavení, když jsem pak zapojil do TV kupříkladu FireStick, tak jsem mu povolil CEC a ovládal jsem ho ovladačkou od TV.
Nekteré TV a boxy disponuji rozšířeným nastavením pro HDMI-CEC. Jen ON-OFF s TV, ovladat jednou ovladačkou vice zařízení, nebo zobrazovat virtuální kříž/panel a podobně.

Co jsem se na to dival, tak nase stara televize (Samsung UE26EH4000) nikde v menu CEC nema, takze to nejspis neumi :) SetTop box je Venton Unibox HD s Enigma2 od VIX (?). Originalni firmware byl zcela nepouzitelnej - ale jako ze fakt zcela, cele to treba padlo pri zmacknuti tlacitka EPG!

Nicmene Hanseatic 32H500FDSII to zatim jisti - jednoduche ovladani, velice rychle reaguje na dalkove ovladani, rychle spousti aplikace... sice nevypada nic moc a obraz taky neni nejakej velkej zazrak, ale za ty prachy... Jede to na Linuxu, takze predpokladam, ze vzali nejaky opensource projekt a postavili kolem toho televizi.