Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SD karta se dožaduje formátování

Zdravím všechny přítomné,

mám možná hloupý dotaz, nicméně pro mě je to problém. SD kartu mám ve foťáku Panasonic a už tam se dožadovala formátování. Jedině mě napadlo, že je plná. Ani v PC s ní nejde nic udělat, pořád chce formátování a já se samozřejmě formátovat bojím, abych o svoje fotky nepřišla.
Chci svoje fotky a tak bych ptřebovala poradit, co mám dělat, jak je mám překopírovat do PC.

Děkuji za každou radu.

Zdravím,
měla jsem nedávno úplně stejný problém,foťák mi psal to samé a už jsem byla naštvaná,že přijdu o všechny fotky.Ale manžela napadlo z foťáku vyndat kartu a dát ji zpět.No a foťák fungoval,najednou šel zapnout a fotky byly taky v pořádku.Nevím čím to bylo,ale stačilo jen vyndat kartu.Máme teda Olympus,ale myslím,že na značce nezáleží.Snad to někomu taky pomůže.Tak hodně štěstí :-)